logo

Hlas Slezska 2020, 3. ročník pěvecké soutěže

ze třídy p. uč. Jany Lukášové a p. uč. Evy Hrisidu se s úspěchem zúčastnili tito žáci:

Kristián Holer – Zlaté pásmo, Cena ředitelky soutěže Ilony Rédlové, Cena Petra Bendeho, Cena Romana Rossiho

Karolína Sukupová – Bronzové pásmo

Aneta Kučerová – Bronzové pásmo

Alexandra Bártková – Bronzové pásmo

Nikol Kučerová – Čestné uznání

Adéla Pavelčíková – Bronzové pásmo

Anna Balajková – Bronzové pásmo

Veronika Uhříčková – Bronzové pásmo

Vendula Silná – Bronzové pásmo

Justina Sojáková – Bronzové pásmo

 

Úspěchy našich žáků na soutěžích uměleckých škol pro školní rok 2019/2020

Okresní kola

Přehlídka prací žáků LDO – slovesná část

Novotová Alžběta – Zlaté pásmo (p. uč. Mgr. Gustav Řezníček)

Hra na housle

Kácovská Simona – 1. místo s postupem do krajského kola (p. uč. Daniela Mančíková, DiS.)

Hodonský Jan – 1. místo s postupem do krajského kola (p. uč. Irena Pařenicová)

Baláž Vladimír – 2. místo (p. uč. Irena Pařenicová)

Houslové duo – Hodonský Jan a Baláž Vladimír – 1. místo s postupem do krajského kola (p. uč. Irena Pařenicová)

Hra na violoncello

Fabrika Jakub – 1. místo (p. uč. David Kefer)

Hra na klavír

Mančík Michal – 2. místo (p. uč. BcA. Veronika Davidová)

Reichel Aleš – 2. místo (p. uč. BcA. Veronika Davidová)

Dvouletá Adéla – 3. místo (p. uč. BcA. Veronika Davidová)

Pražák Vojtěch – 3. místo (p. uč. Machurová)

Zábranská Nela – čestné uznání 1. stupně (p. uč. Machurová)

Vejmělková Daniela – čestné uznání 1. stupně (p. uč. Jana Lukášová, dipl. um.)

Zdražilová Adéla – čestné uznání 1. stupně (p. uč. BcA. Veronika Davidová)

Hra na kytaru

Grimmel Frederik – čestné uznání 1. stupně (p. uč. Jiří Regent)

 

Úspěchy našich žáků v soutěžích uměleckých škol pro školní rok 2018/2019

Krajská kola

Klavírní trio v obsazení Jan Hodonský (housle), Vladimír Baláž (housle), Matyáš Stoklasa (klavír) získalo v krajském kole soutěže ZUŠ ve Valašském Meziříčí 2.místo. (pod vedením paní učitelky Ireny Pařenicové).

Středeční skupina (Blanka Balážová, Šárka Doležalová, Vendula Květáková, Zuzana Pavelková, Anita Rochovanská, Aneta Vajdová, Aneta Žáková) získala v literárně dramatickém oboru – soutěžní přehlídky v kolektivním projevu soutěže ZUŠ ve Zlíně 2. místo. (pod vedením pana učitele Mgr. Gustava Řezníčka).

Okresní kola

Klavírní trio v obsazení Jan Hodonský (housle), Vladimír Baláž (housle), Matyáš Stoklasa (klavír) získalo v okresním kole soutěže ZUŠ ve Zlíně 1.místo s postupem do krajského kola.

Smyčcové kvarteto Petr Vojtášek (housle, Jan Hodonský (housle) Eliška Novotná (viola) a Alena Keferová (violoncello) obsadilo v okresním kole soutěže ZUŠ 2. místo.

Oba soubory byly ze třídy paní učitelky Ireny Pařenicové

Trio zobcových fléten – Josef Ambruz, Štefan Lee Grivalský, Ondřej Lapčík, obdrželo v okresním kole 2. místo.

Soubor připravil pan učitel Mgr. Michael Šimůnek

Kalendář
Říjen 2021
Po Út St Čt So Ne
« Zář    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Aktuality a akce školy
Zobrazit vše